Specjalistyczne wsparcie Twojego biznesu,
konkretnie i na czas.
Jesteśmy rodzinną polską firmą z 50-letnim doświadczeniem w branży metalowej. Od ponad 20 lat znajdujemy się w gronie wiodących producentów zbiorników LPG, zaopatrując w nasze produkty klientów z niemal całego świata.

Równocześnie zajmujemy się obróbką metalu oraz współpracą z przedsiębiorstwami z branży automotive. Cechujemy się innowacyjnym podejściem, równocześnie dbając o rozwój technologiczny i inwestycje w firmie. W naszej infrastrukturze posiadamy laboratorium, dwie malarnie proszkowe i w pełni wyposażony park maszynowy - wszystko to w dwóch nowoczesnych, zautomatyzowanych zakładach: w Słupsku i w Charnowie.

Robotyzacja znacznie przyspieszyła proces realizacji zleceń, jednak to ludziom zawdzięczamy najwięcej. Od ponad półwiecza kolejne pokolenia budują markę firmy Bormech. Ważne są dla nas więzi i głęboko zakorzenione tradycje, bo to one dają nam solidne podstawy. Jednak siłą napędową dla działalności jest postęp i młoda kadra osób zarządzających przedsiębiorstwem. Ich energia oraz świeże spojrzenie doskonale współgrają z doświadczeniem pracowników. W efekcie mamy zgrany zespół, który każdego dnia daje profesjonalne wsparcie naszym klientom od A do Z.

Działamy dla przedsiębiorstw różnej wielkości i różnych branż, które potrzebują wsparcia w procesie produkcyjnym swoich wyrobów z metalu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Współpraca biznesowa oparta jest na długotrwałych relacjach i wzajemnym zaufaniu. To dla nas fundament do sprawnej realizacji zleceń. Nie boimy się wyzwań, chętnie doradzamy i szukamy najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań.

Sprawna, konkretna i elastyczna komunikacja sprawia, że nasi Partnerzy są zadowoleni i mają poczucie, że ich zamówienie jest w dobrych rękach.
Decyzje w Bormechu są podejmowane sprawnie dzięki wąskiej strukturze zarządu i braku zawiłych procedur.

Naszą jakość, kompleksowość oraz terminowość doceniło wiele firm z różnych kierunków świata. Potwierdzeniem rzetelności w branży są przyznane nam certyfikaty: ASME / IATF / ISO / TÜV / NORD / DEKRA.

Mamy doświadczenie w tej branży, dlatego zapewnimy Twojej firmie specjalistyczne wsparcie - konkretnie i na czas.

Sprawdź sam! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami.
 
 • 50.pngPonad 50-letnie doświadczeniem w branży metalowej i pracy ze stalą
 • 100.pngPrzerobiliśmy około 100 tys. ton stali
 • laboratorium.pngWłasne laboratorium i 2 malarnie proszkowe
 • doswiadczenie.pngDoświadczenie w seryjnej produkcji
 • wspolpraca.pngWspółpraca z dużymi klientami
 • zaklady.png2 nowocześnie wyposażone, zautomatyzowane zakłady produkcyjne
 • bormech_ico_rocekt.png
  Młoda, energiczna kadra zarządzająca oraz doświadczony zespół zapewniają profesjonalne wsparcie od A do Z.
 • certyfikaty.pngCertyfikaty ASME /  IATF / ISO TÜV NORD / DEKRA
 • rozwoj.pngInwestycje i rozwój – park technologiczny